Mlhovač Zobrazit větší

Mlhovač

Nový produkt

  • Vytváří vlhkost v teráriu

Více podrobností

Tento produkt není v současnosti skladem

499,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Popis: 

Mlhovač New Sauros dokáže v teráriu vytvořit velice efektní mlhu, která zvyšuje okolní vlhkost.

Mlhovač je vhodné použít do terárií s živými rostlinami, proto je vhodný i do paludárií.

Mlhovač se skládá z trafa, rozpojovatelného kabelu a vlastního mlhovače, což je kovový 2 cm vysoký válec s průměrem 4 cm. Přístroj funguje na principu ultrazvukem rozechvívané membrány, která rozstřikuje nad hladinu vodu v různě velkých kapkách, ty nejjemnější kapky vytváří jemnou mlhu.

Mlhovač se umisťuje do vlhké části terária do vodní nádrže nebo lze použít velká vysoká miska.

Mlhovač dokáže do vzduchu vystříknout až 200 ml vody za hodinu, většina této vody je ve formě kapek, jen část se vypaří v podobě mlhy. Proto je nutné ponořit mlhovač tak, aby se vystřikovaná voda vracela zpět do nádoby ve které je umístěn, aby nedošlo k poklesu hladiny. Nežádoucímu úniku vody zabráníte překrytím hladiny nad mlhovačem buď vhodnou dekorací nebo nasazením speciální krytky na mlhovač.

Dobře v teráriu zajistěte všechny kabely, aby je zvířata nemohla poškodit. Hladinový senzor musí být vždy ponořen. Při poklesu hladiny pod úroveň senzoru se přístroj automaticky vypne.

Výhody:

  • Zvyšuje vlhkost v teráriu

  • Vytváří efektní mlhu

Způsob Použití: 

Zapojení: mlhovač ponořte cca 0,5 - 3 cm pod hladinu zajistěte okolí proti nežádoucímu vystřikování vody zapojte do elektrické sítě optimální množství vyprodukované mlhy můžete regulovat změnou hloubky ponoru

Vhodné pro:

Všechny vlhkomilné zvířata a tropické rostliny.

 

New Sauros doporučuje: 

Vhodné je zapojení na spínací hodiny díky kterým můžeme vytvářet různě dlouhé cykly mlžení, tím, že mlhovač není stále v provozu, se zvyšuje i životnost membrány.